fbpx

Наши представительства: 

Заказать обратный звонок

РЕШЕНИЯ

Компания Lepide – постачальник рішень з аудиту та захисту даних. Основним рішенням компанії є Lepide Data Security Platform (попередня назва – LepideAuditor) - рішення для захисту даних що допомагає організаціям вирішувати проблеми зовнішніх загроз, втрати даних та відповідності різноманітним стандартам інформаційної безпеки.

Lepide Data Security Platform допомагає побачити те, що потрібно для виявлення та запобігання внутрішніх загроз та надає можливість визначити де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними:

  • выявление аномалий в поведении пользователя
  • проактивная мониторинг потенциальных угроз
  • оповещения в режиме реального времени о критических изменениях в системах
  • контроль доступа к данным на земле и в облаке

Багато організацій відчувають вплив внутрішніх загроз тільки після витоку даних, коли вже надто пізно що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться - прийняти проактивну та всебічну стратегію аудиту даних. Lepide Data Security Platform дозволяє адміністраторам додавати один або кілька об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної та простої у використанні консолі, де графічно відображаються всі внесені зміни і є можливість генерувати більше 270 різноманітних звітів.

iIT Distribution - официальный дистрибьютор компании , обеспечивает дистрибуцию и продвижение решений на территории Украины, Казахстана, Узбекистана и Грузии, а также профессиональную поддержку для их проектирования и внедрения.

Компания A10 NetworksКомпания Cossack LabsКомпания CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпания InfinidatКомпания InstanaКомпанія LepideКомпания LabyrinthКомпания Panda SecurityКомпания NakivoКомпания NetBrainКомпания RedSealКомпания Safe-T
ru_RURussian
ukUkrainian ru_RURussian