fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

РІШЕННЯ

GTB Technologies Inc. - американська компанія, яка пропонує інноваційні рішення в сфері запобігання втраті даних (Data Loss Prevention - DLP). Заснована в 2004 році зі штаб-квартирою в м. Ньюпорт-Біч, Каліфорнія, наразі компанія є визнаним лідером на міжнародному ринку кібербезпеки, та має представництва в різних країнах світу. Важливою перевагою GTB Technologies є потужний офіс в Україні (м. Київ), в якому працює команда досвідчених українських розробників.

GTB Inspector є унікальним рішенням, яке базується на запатентованому механізмі класифікації даних в режимі реального часу (Real-Time Data Classification) та забезпечує контроль над переміщенням даних користувачами.

Також компанія GTB створила новітню систему захисту інтелектуальної власності (DLP for Intellectual Property protection), яка істотно відрізняється від інших пропозицій в даній сфері. Це рішення дозволяє відстежувати все, що відбувається з документами, ідентифікувати всіх користувачів, які мають до них доступ та всі внесені зміни.

Система GTB DLP Suite є одним з найважливіших продуктів компанії. Завдяки високій модульності, система ефективно відстежує конфіденційні дані в трафіку, перехоплює та аналізує весь трафік, який передається по мережі, встановлює контроль для доступу до інформації на всіх пристроях та ін.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Прихована загроза - найнеочікуваніші точки витоку інформації

GTB Technologies: новий підхід до запобігання втраті данних

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпания NakivoКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian