fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Lepide Data Security Platform

Lepide Data Security Platform

Lepide Data Security Platform - просте та легке у використанні програмне забезпечення, яке надає повну інформацію про те, хто, що, коли, де та про будь-які знайдені зміни. Це програмне забезпечення має можливість генерувати більше ніж 270 вбудованих звітів, які дають інформацію про кожну зміну.

Завантажити PDF

Компанія Lepide розробляє платформу захисту даних Lepide Data Security Platform (попередня назва - LepideAuditor). Це рішення для захисту даних що допомагає організаціям вирішувати проблеми зовнішніх загроз, втрати даних та відповідності різноманітним стандартам інформаційної безпеки.

Lepide Data Security Platform допомагає побачити те, що потрібно для виявлення та запобігання внутрішніх загроз, та надає можливість визначити, де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Виявлення інсайдерських загроз стало простіше

Lepide Data Security Platform допомагає побачити, що необхідно для виявлення і запобігання внутрішніх загроз. Визначити, де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

Виявлення аномалій в поведінці користувачів

Технологія виявлення аномалій допомагає визначити, коли користувачі вносять зміни у дані, які можуть розглядатися як аномальні. Коли такі зміни зроблені, можливо отримувати повідомлення у режимі реального часу або через попередньо визначені звіти. Також стало простіше виявити поодинокі аномалії, щоб дати повне уявлення про поведінку користувачів стосовно даних.

Сповіщення у режимі реального часу про критичні зміни

Критичні зміни, що відбуваються у системах, можуть негативно вплинути на організацію. Якщо їх залишити непоміченими, ці зміни можуть завдати серйозної шкоди репутації та прибутку бізнесу. Lepide Data Security Platform грає важливу роль у виявленні критичних змін в момент їх виникнення. Він відправляє оповіщення в режимі реального часу на електронну пошту та у вигляді push-повідомлень для додатка Lepide Data Security Platform (доступно на всіх смартфонах Android або Apple).

Переконайтеся, що у вас є спосіб виявлення і запобігання внутрішнім загрозам для критично важливих сервісів та додатків

Проактивний моніторинг потенційних загроз

Багато компаній відчувають вплив внутрішньої загрози тільки після витоку даних, коли вже надто пізно буде що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться, - прийняти проактивну і всебічну стратегію аудиту. Lepide Data Security Platform дозволяє адміністраторам додавати один або кілька примірників об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів сервера в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної і простої у використанні консолі.

Перший крок, який може зробити зловмисник, - це запит доступу до критично важливих даних. У режимі реального часу ви можете знати, хто звертався до бізнес-файлівта папок, а також зміни в них вносили користувачі.
У Lepide Data Security Platform є кілька звітів, які допомагають ідентифікувати спроби доступу користувачів до даних, які зберігаються на Exchange Server, File Server, SQL Server і SharePoint.

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian