fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

NetBrain Dynamic Network Documentation

NetBrain Dynamic Network Documentation

Документуйте 1000 застосунків “від і до” за допомогою NetBrain Dynamic Network Documentation. Вирішуючи проблеми з повільною роботою того чи іншого застосунку ви не мусите витрачати довгі години визначаючи критичні елементи в потоках даних (веб сервер - до серверу баз даних, і т.п.). Використовуючи Dynamic Maps всі критичні потоки даних буде насрізно задокументовано автоматично.

NetBrain визначає не лише топологію вашої мережі але і документує площину контролю, включаючи конфігурацію Рівня-2 та Рівня-3.
Переглядаючи карту ви можете визначити будь-який елемент дизайну мережі динамічно.

Правильна документація для будь-якої задачі, сформована саме тоді, коли потрібно

Миттєве розпізнавання кібератаки

Тої ж миті як ваша система виявляє стороннє втручання, ви отримуєте сповіщення про потенційну атаку - ще до того, як на проблему зверне увагу ваш IT-спеціаліст, Just In Time Automation складе карту маршруту атаки, так що ви можете зрозуміти, чи атака була справжньою, або ж це хибнопозитивна тривога.

Визначте та задокументуйте складну структуру дата центру

NetBrain Dynamic Documentation надає можливість динамічно визначати структуру та проводити документування найскладніших багатокомпонентних інфраструктурних комплексів - включаючи Cisco ACI і VMware NSX

Автодокументація офісу з 1000 підрозділів

Повна документація усього вашого середовища може бути виконана за першої потреби. Потрібно надати діаграми і звіти про елементи інфраструктури для аудиту кібербезпеки ? Виконайте експорт до Visio, Word чи Excel одним кліком.

Автоматична документація мереж

Динамічно документуйте структуру мереж

NetBrain визначає не лише топологію вашої мережі але і документує площину контролю, включаючи конфігурацію Рівня-2 та Рівня-3. Переглядаючи карту ви можете визначити будь-який елемент дизайну мережі динамічно.

Задокументуйте і надайте спільний доступ для "know-how" спеціалістів

Дайте кожному експерту вашої команди, у якого є експертні знання, можливість взяти участь в освоєнні нових технологій або вирішенні складних проблем.

Документуйте специфічні знання, які збережено тільки в головах ваших експертів і зробіть їх доступними через детальні інструкції

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian