fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

Анонс: нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем Реліз

Анонс: нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем

Шифрування конфіденційних та персональних даних визначається регламентами (GDPR, HIPAA, PCI DSS) та найкращими практиками галузі. Однак, інтеграція криптографії в сучасний додаток часто є важким завданням, яке має обмежений вплив на підвищення безпеки та безліч архітектурних компромісів. Мета Acra — змінити цю ситуацію.

Нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем:

  • маскування даних - дані зберігаються в зашифрованому вигляді, користувачі бачать замасковані дані, наприклад XXXX12. Корисно для анонімізації даних для конкретних ролей / користувачів.
  • токенізація (format-preserving токенізація) - дані зберігаються в зашифрованому вигляді в окремому сховищі, в той час як ваша база даних зберігає "токени" / "псевдоніми", які мають той же формат і довжину, що і вихідні дані. Корисно для створення аналітичних звітів на основі конфіденційних даних без їх розкриття.
  • ультрашвидкий шифрування - спеціальний режим для тих, хто піклується про кожному циклі процесора і просторі для зберігання даних. Як і в інших режимах, кожна частина даних зашифрована унікальним ключем і кожен ключ своїм ключем.
  • гнучкий пошук по зашифрованих даних - тепер ви можете шукати, використовуючи "точний збіг", "починається з" і "закінчується на" без розшифровки даних.

Acra Enterprise є комплексною системою захисту даних. Acra використовується в багатьох інфраструктурах: компанії по розробці програмних продуктів, міжнародні фінансові інститути, оператори енергетичних систем та інші.

Запрошуємо до співпраці!

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian