fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

РІШЕННЯ

Panda Security - це багатонаціональна компанія з Іспанії, яка спеціалізується на розробці рішень для ІТ-безпеки. Починаючи з розробки антивірусного програмного забезпечення, компанія розширила сферу своєї діяльності до сучасних послуг кібербезпеки з технологією запобігання кібер-злочинності. Запатентована технологія TruPrevent, набір попереджувальних можливостей, спрямованих на блокування невідомих вірусів, а також модель колективного інтелекту, перша система автоматичного виявлення, аналізу та класифікації шкідливих програм у режимі реального часу, були попередниками нової моделі безпеки Adaptive Defense.

Panda Security має декілька продуктових лінійок, для домашніх і корпоративних користувачів: ПЗ безпеки, пристрої безпеки і керовані сервіси безпеки. Компанія також випустила перший антивірус, що дозволяє запропонувати захист з «хмари» (Panda Cloud Antivirus). Всі рішення супроводжуються технічною підтримкою, що складається з експертної команди професіоналів.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проектування та впровадження.

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія Fox ITКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian