fbpx

Наши представительства: 

Замовити зворотній дзвінок

РІШЕННЯ

RedSeal Networks, Inc. є розробником програмних рішень в області інформаційної безпеки, призначених для візуалізації та аналізу ризиків мережевої безпеки. Рішення компанії використовуються найбільшими компаніями по всьому світу в різних галузях економіки.

Рішення RedSeal дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про конфігурацію мережевих пристроїв, будувати віртуальну модель мережі і виконувати аналіз її поточної конфігурації на відповідність вимогам щодо захисту інформації, та дозволяє доповнити ті рішення безпеки, які вже використовуються компаніями.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Вебінари

RedSeal - платформа моделювання мережі

В цьому відео описується основний функціонал платформи моделювання мережами від компанії RedSeal

Компанія A10 NetworksКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LepideКомпанія LabyrinthКомпанія Panda SecurityКомпания NakivoКомпанія NetBrainКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian